Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: jót röhögtem...

matgab Előzmény: #458230

Hogy hivják azt akinek a pálinkája egy vicc?

-

-

-

-Ennek a felese tréfa! :D