Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #432220

Te szőr! Kaptam egy üveg bort a Hajós-Bajai borvidékről. Mennyire van az közel hozzátok, meg szabad inni? :-)