Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #362644

Egy nő hazamegy és mondja a férjének: "Emlékszel a fejfájásomra ami

évek óta gyötör? Nos, ez mind a múlté.

Nem fáj többé a fejed? Hát mi történt? A feleség azt válaszolja, barátnője hipnotizőrhöz küldte. Õ meg azt mondta, álljak a tükör elé és ismételgessem:

Nem fáj a fejem. Nem fáj a fejem. ..

Nem fáj a fejem. Nem fáj a fejem..."

A dolog működött - a fejfájás örökre elmúlt.

Mire a férj válaszol: "Hát, ez csodálatos."

Egyszer csak a feleség megszólal. "De azért tudod, az utóbbi években

Te sem voltál valami bombasztikus a hálószobában... Miért nem mész te is egy hipnotizőrhöz, hátha a Te ügyedben is lehet tenni valamit."

A férj beleegyezik.

A rendelésről hazajőve lekapja a ruháit, ölébe veszi az asszonyt és

viszi a hálószobába. Lefekteti az ágyra és mondja: "Ne mozdulj, mindjárt visszajövök."

Bemegy a fürdőszobába majd pár perc múlva visszajön és olyan

zenvedélyesen öleli a feleségét, mint talán még soha. "Apukám, ez

sodálatos volt" - így a feleség.

A férj ismét csak azt mondja: "Ne mozdulj innen, mindjárt visszajövök." Visszamegy a fürdőszobába majd a hálóba, és másodjára

még jobb volt a dolog, mint először.

A feleség felül, már forog vele a világ. De a férj megint csak mondja,

"Ne mozdulj, rögtön jövök." Majd visszamegy a fürdõbe.

Ez alkalommal azonban a feleség titokban utána lopódzik, hogy

megnézze, mit csinál. Hát, látja, hogy a férje a tükör elõtt áll és

zt mondogatja:

"Õ nem a feleségem. Õ nem a feleségem. Õ nem a feleségem. ..."