Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #361242

Tegnap a kocsmában voltam éppen, amikor éreztem, hogy valami nagyon feszíti

a beleimet. A zene nagyon hangos volt, így hát a zene ütemére elkezdtem

kiereszteni a felesleges gázokat.

Néhány szám után kezdtem magam jobban

érezni, azonban ahogy megittam a sörömet, észrevettem, hogy mindenki engem

bámul. Akkor jöttem rá, hogy az MP3 lejátszómat hallgattam

fülhallgatóval

Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, ezért felhívtam a Lelki Segély vonalat.

Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt, mondtam, hogy öngyilkos leszek.

Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni