Re: Csimpánz 2011. március 12. 1:02 ikszf Előzmény: #360255 3-at megcsináltam, bele lehet jönni, de elég beteg :) És ő nem 4-5 számmal nyomta :) Kommentek között ez lol: "ja meg a fejétől se láttam a számokat. direkt betakarta a majomja " :DDDD