Ö nem ijedős típus:-)
Áki01http://www.youtube.com/watch?v=2sPVFn8gV2c&feature=player_embedded
Én lehet,hogy barna nadrágban mentem volna haza.
http://www.youtube.com/watch?v=2sPVFn8gV2c&feature=player_embedded
Én lehet,hogy barna nadrágban mentem volna haza.