Regisztráció Elfelejtett jelszó

Rejtett StarWars a windowsban.

Áki01

Xp-ben működik, Win7-en nem!

Írd be a start menü futtatás menübe hogy: telnet towel.blinkenlights.nl

Ha beírtad akkor lesz egy kis szöveg és várni kell vele utána kezdődik az epizód!

Jó nézést oszt a szemed ki ne essen!!