Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #351516

Ennek tudatában megyek prédikálni északra. Eddig favágónak akartam elszegődni és leszarni a világot de jó leszek pópának is tán ...

Aztán, ha eladom a megszerzett földeket, akkor talán hazajövök és politikusnak állok ...

:)))