Re: nincs cím
GáborGábor Előzmény: #351516Ennek tudatában megyek prédikálni északra. Eddig favágónak akartam elszegődni és leszarni a világot de jó leszek pópának is tán ...
Aztán, ha eladom a megszerzett földeket, akkor talán hazajövök és politikusnak állok ...
:)))