Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #332007

igen...én is elég hülyének érzem magam hogy hétfőn idő előtt lezártam a shortokat...és hogy kedden nem nyitottam longot..

na mindegy a sok hiba között már ez is elfér valahol .-)