Re: nincs cím 2010. december 2. 14:19 BudFox Előzmény: #332007 igen...én is elég hülyének érzem magam hogy hétfőn idő előtt lezártam a shortokat...és hogy kedden nem nyitottam longot.. na mindegy a sok hiba között már ez is elfér valahol .-)