Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #331810

mi van wazzeg, 1 napig nem vagyok és máris nem tudjátok alacsonyan tartani a BUX-ot???

Milyen tőzsdések vagytok tik meg??