Re: nincs cím 2010. december 2. 0:45 matgab Előzmény: #331810 mi van wazzeg, 1 napig nem vagyok és máris nem tudjátok alacsonyan tartani a BUX-ot??? Milyen tőzsdések vagytok tik meg??