Re: Keridő 2010. december 1. 8:34 kerikoma Előzmény: #331405 Persze, mi meg fél órával kevesebbet pihenünk:) Azt értelme ugyanaz lesz... Erstébe nem tudok belépni, más is van így vele? 21 K környékén zárnám longom....