Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #331011

Most eloszor hezitalok, h. felfele koriban shortot nyissak v. ne. Normal esetben ennek az 500 koruli szintnek kene fognia az emelkedest, de ha onnan elszabadul, akkor sok a hely felfele.