Re: jk
Ricsi Előzmény: #330535Tréfa volt, mert így sem meggyőző az átlépés...
Ha nekem lenne olyan, biztosan maradnék, mert ha mondjuk korhatár előtt meghalok, akkor a magánt öröklik, a másik ment a levesbe. De nekem nincs ilyen gondom.
Viszont a kormánynak van, és még valahogy rá kell venni a többieket is az átlépésre, ezért volt az eddigi csak vicc :D