Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #329597

Bocs. :D

Szóval TA alapon úgy látom, hogy a BUX1012-ben a kormány jelenlegi intézkedései miatt - és a várható leminősítések hatására - december 17 után jelentősen visszaesik a forgalom.

Támasz: 0

Ellenállás: 100.000

:DDD