Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Gmaci

Ez a Fidesz és a Bankok háborúja.

De azt mindenki elfelejti, hogy a válságot a bankok felelőtlen hitelezése okozta !!!!

(pártsemleges vagyok)