Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Bravo

Csilla76 Előzmény: #329502

valszeg azért, mert most tényleg rossz híreket kap külföld rólunk,olyan értelemben, hogy a kormány külön úton akarja rendbe tenni a dolgokat..ami érdekes, hogy annyira szarik a nagytőke, pedig nem vagyunk Írország..őket bezzeg nem adták ennyire be.