Re: Bravo 2010. november 25. 17:27 Hibaz Előzmény: #329504 Sajna nem,izületi gyulladás.. Érdekes lesz a Bux,főleg ha Otp újra leszigetel 5040 alatt....akkor bux 20000-ig nem áll meg.....majd 18500....ha 21500 elesne.....