Re: Bravo 2010. november 25. 17:10 Alex74 Előzmény: #329499 nagy a pakkod? a múltkor innen fordult hati, bár akkor más természetű volt, azonnal pattant. most inkább olyan, mintha kóstolgatná a támaszt, de én is vettem longot