Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Pokolgép - A jel

Scipio Előzmény: #289280

Ossianból egyszer akartam egy válogatás cd-t írni, de képtelen voltam 40-50 szám alá vinni a kedvenceket :)) De ha már emlegettem a démont: - Paksi mint katona nem gyenge 47 mp-nél :))