Re: Pokolgép - A jel 2010. augusztus 9. 11:45 banyaiz Előzmény: #289275 az jó buli lehetett. én arra gondoltam kérdésed kapcsán, hogy a műsoros kazit akarod vhogy feltölteni. Én kérek elnézést. :D