Re: Pokolgép - A jel
Scipio Előzmény: #289272Köszi, ezt az egyet nem próbáltam... Nagyon érdekesek ezek a 1985-ös régi szövegek, gondolom itt a tetoválás reklámozása lehetett a baj... Utoljára két éve a szegedi metálfeszten volt szerencsém egy ossian-pokolgép-moby dick koncerhez, egymás után, egy este, nem volt gyenge :))