Re: Pokolgép - A jel
Fornit Előzmény: #289264Na, de összejöttünk ezzel a Pokolgéppel páran :))
A Youtube on rákattintasz a kilip alatt arra h megoszás, és becopyzod amit kiir.
Pokolgép: A jel (1985) Ez sem jelenhetett meg az albumon ebbenaz eredeti formájában.