Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Pokolgép - A jel

Fornit Előzmény: #289264

Na, de összejöttünk ezzel a Pokolgéppel páran :))

A Youtube on rákattintasz a kilip alatt arra h megoszás, és becopyzod amit kiir.

Pokolgép: A jel (1985) Ez sem jelenhetett meg az albumon ebbenaz eredeti formájában.