Re: Pokolgép - A jel
Scipio Előzmény: #288990Pokolgép: Éjszakai bevetés - Első műsoros kazim volt, meg is szállt rögtön a rock'n roll démon :)) Talán a legjobb albumuk, szinte minden szám klasszikus rajta...
Már csak arra kellene rájönnöm, hogy kell bemásolni :)) Help!