Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Pokolgép - A jel

Scipio Előzmény: #288990

Pokolgép: Éjszakai bevetés - Első műsoros kazim volt, meg is szállt rögtön a rock'n roll démon :)) Talán a legjobb albumuk, szinte minden szám klasszikus rajta...

Már csak arra kellene rájönnöm, hogy kell bemásolni :)) Help!