dax
Macskaegér Előzmény: #1511959Sziasztok, jó reggelt!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor! H1-en 24890-es nyakvonallal egy dupla csúcs kezd rajzolódni, a további longhoz azt át kéne törnie.
Sziasztok, jó reggelt!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor! H1-en 24890-es nyakvonallal egy dupla csúcs kezd rajzolódni, a további longhoz azt át kéne törnie.