Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hát ez elég durva:

matgab Előzmény: #1492008

Hát a leállósáv az itt nem véd meg sztem. Ugyanis biztos lesz olyan kamionos aki oda próbál meg lehúzódni.

Itt ha már bekerül az ember ebbe a porfelhőbe, ott már vagy mázlija lesz vagy nem.

Lehet látni a felvételen is, hogy a porfelhő ott van. Ennek ellenére megy a kamerás is ugyanolyan sebességgel mint előtte, nem lassít egy picit sem. Sőt van aki még lendületből előzi is bal oldalon a becsapódás előtt.

Itt egy megoldás lehet, ha az ember megy kb 80-nal és ha egy ilyen nagy porfelhőt lát, akkor leáll még a felhő előtt a leállósávon.

De az is baromi veszélyes!

Kérdem én, hol volt itt az Autópálya üzemeltető felelőssége? Egész nap ilyen porfelhők voltak, miért nem rendeltek el általános 80 km/h sebességkorlátozást- amit rendőrökkel be is kellett volna tartatni!

Az út szélén hol vannak azok a bokrok/fák/falak, amik az ilyen porfelhőket fel kellene fogják?

Rettentő sajnálatos a 4 gyerekes apuka halála és a súlyos sérülések, de egy ekkora balesetnél ez is óriási szerencse, hogy nem mondjuk 10 ember halt meg...


Másrészről nagyon érdekes, hogy az autók fele kiégett. Vajon fogja-e valaki vizsgálni, hogy az elektromos meghajtású autók mennyiben járultak hozzá a tűz intenzításához, terjedéséhez, kiolthatatlanságához? Mert ugye ezek az elektromos akksik ha lángra kapnak, akkor az isten sem oltja el őket.

És ebben a témában semmilyen írást nem láttam eddig...