Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

DAX

#830274 Lenthor Előzmény: #830271

Már a szigorúan vett ellenálláson táncolunk!

Kérdés, hogy 5 perc múlva a nyitáskor mit csinálnak.

Szerintem, lehet, hogy lesz egy lefelé, hogy a megnyitott longokat eldobassák, de ez a nagyok részéről nem biztos, hogy jó ötlet, mert alul 11.300 környékén még többen lépnek longba.

DAX

#830267 Maroni 07 Előzmény: #830266

Jó reggelt! köszönöm a reggeli útmutatást! Én is figyelem a beírásokat , de hozzászólni érdemlegesen nem tudok!

Köszönöm Laci

DAX

#830265 Lenthor Előzmény: #830261

A hó végén záráskor a nagy befektetők pld biztosítási alapok, önkéntes nyugdíj alapok stb. vesznek ki pénzt a következő hónap kifizetéseinek fedezésére.

Hogy kinek mi van több shortja, vagy longja csak ők tudják.

Persze nekik is van brókerük nem is rossz, és ha emelkedés várható, akkor a shortokat veszik vissza, ami ugye emeli a DAX árfolyamát.

DAX

#830263 Lenthor Előzmény: #830259

Mondtam, hogy nem shortolom, de mivel sok longom van alulról ment egy kis short 11.444-ről

https://invst.ly/91d1o

11.452-ről még egy kis short. Talán jó lesz.

Elvileg a "ii" hullámnak majd ide legalább le kellene jönnie.

DAX

#830259 KB58 Előzmény: #830254

Ma reggel én is megnéztem a havi, hetes, napi chartot DAX-ban és az S&P-ben. Az alulra berajzolhato trendvonalak alapján ugy tünik, hogy meg kellett volna lenniük az aljaknak....

DAX

#830257 KB58 Előzmény: #830254

Sziasztok, jo reggelt!

Lenthor, köszönjük a rendszeres kora reggeli beirásaidat, nagy segitség a forum olvasoinak.

Ugy látom, te kelsz a legkorábban, de szerintem amikor tudjuk figyeljük a beirásaidat, ha nem is jelzünk mindig vissza. Én is azzal kezdem a napot.