Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hullócsillag - forradalmak

Re: nincs cím

#495709 zeeh_ Előzmény: #489722

Nem tudom, ki lesz az a hülye, aki az új számok alapján egy fillért is hitelezni fog nekik... Ha lesz is ilyen, annak vastagon meg lesz fizetve az ára.

Re: nincs cím

#495703 Hathor Előzmény: #495693

Tök jó árak kezdenek itthon kialakulni, ahogy látom.

Eljön ezeknek majd a gyümölcse szerintem.

Re: nincs cím

#489722 hAliG Előzmény: #489674

OTP-nek már rég lépnie kellett volna, hogy olyan feltételekkel ad hitelt, hogy azt a cég el tudja fogadni és el is fogadja, így kihúzva a céget a szarból.

Valami ellentét lehet a háttérben, ami miatt ez nem valósult meg. Vagy tényleg az, hogy meg akarják szerezni a cég mondjuk több, mint 50%-át bizonyos körök? Minél olcsóbban..

Esetleg arra gyúrnak, hogy kikényszerítsenek egy minél nyomottabb árú rv kibocsátást.. Lejegyeznek ~2750-en újra vagy 500.000 db-ot és "mindenki" boldog.

Re: nincs cím

#489655 hAliG Előzmény: #489652

Nagyon kíváncsi vagyok a minden hónap 15-ig kiadásra kerül helyzetjelentésre..

Nálam ez azt jelenti, hogy ha 15-én nem tudják kiadni, akkor előtte adják ki, de végül is már teljesen mindegy. Szerintem sok vizet nem fog zavarni, max. talán többen beállnak a hulló kések alá néhány óráig.

Szerk: Arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy ki indítja meg mindig lefelé, amikor ingatag a könyv. Figyelem már jó ideje (sajnos van most egy kis időm erre) és az utóbbi napokban 200db-os bedobásokkal operálnak, illetve amikor kevés db-al le tudják kötni 2-3%-ot, akkor is rádobnak 8-10-20db-ot.

Lehet, hogy a benne lévő büfik azok, de szerintem nem csak mi vagyunk azok...

Re: nincs cím

#489653 hAliG Előzmény: #489652

És sajnos egyre jobban úgy tűnik, hogy a felfelé út keserves lesz, évekig fog tartani még az is, hogy akár 5000Ft környékére visszanézzen..

Újra kell építeni mindent a nulláról szinte, úgy ahogy 2009.03 után tették. Akkor két év kellet, most min. 3-4 év kell majd.

E van, gebasz a köbön. Ha 2000-ig esik, ott nem fogok bővíteni, ha 2000 alá megy és visszanéz a mélypontja közelébe, már csak akkor fogok venni, eldöntöttem.

Re: nincs cím

#489652 zeeh_ Előzmény: #489602

Illene, de ha abból indulunk ki, hogy 3000-él is tömtek, mint az állat, akkor szvsz nem 400 ponttal lejjebb lesz a fordulópont, hanem még lejjebb. :(

Ha valaki tavaly áprilisban, májusban azt írta volna, hogy mostanra 3000 alatt lesz, már nemcsak lehülyéztem volna, de szvsz komplett elmebetegnek tekintettem volna.

Re: nincs cím

#488745 Fornit Előzmény: #488742

Az e-star tulaj utonálló esti kalandja

- Zsebeket kiüríteni, ide a pénzt!

- Micsoda?? Tudja maga hogy én K.Á. vagyok??

- Ejjha, akkor helyesbítek, ide a pénzemet!

:)

:S

Re: nincs cím

#486955 vincentlauria Előzmény: #486948

pénteken elmegyek egy hétre.. romantika, szeretném a lelkemet függetleníteni a papírtól: dobjam ki, vagy most már mind1?? qrva nehéz, nem gondoltam volna....

Re: nincs cím

#486954 KawaBazsy Előzmény: #486948

Nézd, ez egy instrumentum. Ha felfelé áll, venni kell, ha le, adni. Ülök már vagy 2 éve egy halom veszteséges Telkóban, de ha így shortra állna, gond nélkül shortolnám, s azzal is csökkenteném a bukót.

Re: nincs cím

#486948 Bendeguz Előzmény: #486947

Jó, ne vedd magadra annyira, tiszta ideg vagyok.

Hathor: a forgalom pedig átlag felett van, a kiugró tüskék hatis átkötések.