Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hullócsillag - forradalmak

Re: nincs cím

#486947 KawaBazsy Előzmény: #486835

Hát én nem tudom, h ki mindenkiről beszélsz, de én a MAI napról beszélek. Ma pedig shortra állt, s ha hiszek Herceg elemzésének, akkor továbbra is.. Ha longra áll, akkor majd veszek.

Re: nincs cím

#486937 Primo Előzmény: #486932

Páran már dobtuk,van aki csökkentette a pakkját,és szvsz van aki dobta csak nem írja meg.

Re: nincs cím

#486933 Bendeguz Előzmény: #486932

A pszicho chart visszamegy a csúcsra, ezért írtam 12k-t, valóban nem mondtad. A forgalom bőven átlag feletti volt, ahogy pénteken is. Gyorsul az esés.

Re: nincs cím

#486932 Hathor Előzmény: #486851

Bocsánat..

12Król sosem beszéltem, sem kettős aljról, sem az emelkedés elindulásáról.

Amikor írtam, azt írtam 10es pont jöhet. Ma erre esett 12%ot, záróra 10%ot.

Felfele még nem gondolkodtam meddig megy csak, hogy még mi lehet lefele.

Eddig a pszciho tábla hozta a pontokat, én 10esnél tartok kb.igen.

Árnyalja a képet, hogy még kitartanak a topikjában a befektetők, még nem csavarták ki a kezükből. Forgalom még mindig gyér volt, már amit napközben láttam.

Re: nincs cím

#486854 Bendeguz Előzmény: #486851

Fú de zabos vagyok ma is! Még szerencse, hogy nem vagyok alkesz, tuti kiinnám a bárpultomat.

Re: nincs cím

#486851 Bendeguz Előzmény: #486849

Tőzsdepszicho. tegnap Hathor szerint a 10-es pontnál voltunk. Onnan még egy nagy zuhé, dupla alj, aztán vissza 12k. Az elmélet szerint...

Re: nincs cím

#486848 Bendeguz Előzmény: #486843

Most olvastam, és igen, egyetértek Veled! Pont a napokban dobtam fel újra ezt a témát a topicban. Itt már olyan mélyen vagyok, hogy csak na. A pszáfhoz nem rohanok, az egy vicc hivatal.

Re: nincs cím

#486835 Bendeguz Előzmény: #486827

Ne okoskodjunk már. Úgy unom, hogy mindenki tudja, hogy el kellett volna adni 12k felett. Meg 19-re lap húzás volt az eetekre bővíteni. Hát persze. Csak a hülye nem látta. Én.

Re: nincs cím

#486827 KawaBazsy Előzmény: #486822

Írtam, smile-t? Egészen komolyan gondoltam! Ha egyszer így lefelé megy az ár, akkor shortolni kell, nincs mese. Ma szépet lehetett volna azzal keresni.