Újabb zenei gyöngyszem, ez szól itthon napok óta. Már az utcára is félve merészkedek ki mert azon kapom magam hogy félhangosan ezt éneklem :))
OilFish Tibi és a geng - ParTibor
Újabb zenei gyöngyszem, ez szól itthon napok óta. Már az utcára is félve merészkedek ki mert azon kapom magam hogy félhangosan ezt éneklem :))
OilFish Tibi és a geng - ParTibor
Nem tudja véletlen vki, h mi az a zene, ami kerek 20 percnél ebben a műsorban szól?
http://www.rtlklub.hu/most/14405_automania_bemutatjuk_a_legkisebb_motorral_szerelt_bmw_z4-et_