Töltsétek fel lelketeket a nazca indiánok zenéjével:
Ugyanezek a számok teljes egészében meghallgathatók ezen az oldalon, ha regisztráltok:
Töltsétek fel lelketeket a nazca indiánok zenéjével:
Ugyanezek a számok teljes egészében meghallgathatók ezen az oldalon, ha regisztráltok:
:)) mo-mo-móka ze-zene
A könyvekről a Dumcsiban :)
Csak tudnám szerkesztés után miért tűnik el a YouTube beillesztés... De akkor majd egy újban :))
Hobot szeretem főleg József Attila feldolgozásait.
Off: Szevasztopolt elolvastam, tetszett. Megszereztem Vaskeresztet ígéretesnek tűnik. :D
Csak sajnos nincs fenn az egész, közte az egyik kedvencem,a címadó szám...
Más, még egy nagy kedvenc:
Tényleg nem rosszak! Rákeresgéltem a youtubeon reggel.
Másegyéb:
Bakter Brothers - Bakter élet