Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Lady Gaga - Bad Romance átdolgozás magyar módra . Jobb mint az eredeti:)

#267720 Wall street Előzmény: #267708

Nem egyforma az ízlésünk, maradnék inkább az eredeti előadónál :) nem is az hogy rossz, egyenesen szörnyű ez a zene, rossz hallgatni !

Re: Lady Gaga - Bad Romance átdolgozás magyar módra . Jobb mint az eredeti:)

#267708 kosami Előzmény: #267703

Most írjam azt hogy nincs ízlésed:))

Re: Lady Gaga - Bad Romance átdolgozás magyar módra . Jobb mint az eredeti:)

#267703 Wall street Előzmény: #267363

Már ne is haragudj, de ez úgy rossz ahogy van !

Spatzen Jodler Sextett - Rézf@szú bagoly

#267513 Fornit

Spatzen Jodler Sextett - Rézf@szú bagoly

Jön a rézf@szú bagooooooly, salaláláláláláááááá!

Lady Gaga - Bad Romance átdolgozás magyar módra . Jobb mint az eredeti:)

#267363 kosami