Nem egyforma az ízlésünk, maradnék inkább az eredeti előadónál :) nem is az hogy rossz, egyenesen szörnyű ez a zene, rossz hallgatni !
Most írjam azt hogy nincs ízlésed:))
Már ne is haragudj, de ez úgy rossz ahogy van !
Spatzen Jodler Sextett - Rézf@szú bagoly
Jön a rézf@szú bagooooooly, salaláláláláláááááá!