Re: nincs cím #267141 2010. június 11. 22:45 gentlemanus Előzmény: #267107 Éppen most akartam segíteni. Látom azóta rájöttél. :)
Re: nincs cím #267110 2010. június 11. 21:41 archenius Előzmény: #267107 Próbálkozom: _from=PL&index=25
Hogy kell videót beágyaz… #267107 2010. június 11. 21:10 archenius Hogy kell videót beágyazni? Nekem nem megy. :S
Romantikus Erőszak-Esik Eső(2010) #267070 2010. június 11. 18:49 gentlemanus NE BÁNTSD A MAGYART!!!!!
Re: nincs cím #265949 2010. június 10. 11:23 Fornit Előzmény: #258947 ..ez meg 2 évig ment nap mint nap utána 1 évig más előadóval játszották be.