:) kösz , van egy pár kedvenc.
Ok, rendben.
Ügyes vagy.
:-))
Kerületi a bácsi, az Erzsébetligeti színházba, szokott nótaesteket szervezni....
Dáridó felvételen voltam, nagyon jó volt.....
Igazán mulatni ezekre lehet! :)
és a többi, és a többi....
:D
Látom banyaiz szereted a jó magyar nótákat. Na akkor egy pár:
Szia Lilia!
Van egy általános konverter program, amellyel ki tudod szedni mp3-ban a youtube-os zenei videók zenéjét. Itt találod: