_from=PL&index=5
Egyébként én nagyon szerettem ezeket az indulókat! Sokszor mentünk ünnepségeken akadályversenyekre, voltak rendezvények stb..... Most meg mi van nesze gyerek itt a kulcs majd jövök addig kezdj magaddal amit akarsz!
Íme egy kis ízelítő a Magyarok Nyilai albumról :)