Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#115435 Inflexio Előzmény: #115432

Azon nevetnék jót, ha a Phylaxia féláron visszajegyezné a részvényeket, amit eladott a tőzsdei bevezetés után. Az biztos, hogy már megvannak a jegyzők.

Re: nincs cím

#115431 hAliG Előzmény: #115430

Ahogy Jenő bá (ha szabad így neveznem - Johny után szabadon :) ) mondta, 1 milliárd, 1 újabb ársáv :)

Re: nincs cím

#115428 Inflexio Előzmény: #115417

Ha jól értelmezem, akkor ha holnap veszel 1 db részvényt, ugyanúgy jogosult vagy jegyzési kötelezettséget vállalni, mint aki az elmúlt hónapokban megvette a cég felét. Az dönt, hogy benne leszel-e a legtöbbet lejegyezni vállaló 99-ben. Aztán van olyan szabály is, hogy a meglévő részvényeseket tulajdoni hányaduk arányában előjegyzési jog illeti meg, érdekes kérdés, hogy mi van, ha én 1 db részvénnyel rendelkezve kötelezettséget vállalok az összesre, aztán jön valaki, hogy övé a cég fele, kéri a fele új kibocsátású részvényt is. Persze van egy gyanúm, hogy valahogy mindenképp én járnék rosszul. :-)

Más kérdés, hogy eszembe sem jutna 700-ért KEG-et jegyezni. Érdekes, hogy a legutóbbi 900 forintos emelés, majd az 1500 forintos tőzsdei bevezetés után bevállalják a 700-as árfolyamot. Látszik, hogy nem a kisbefektetők érdeklődésére pályáznak.

Re: nincs cím

#115417 Johny King Előzmény: #115401

1 milliárd, hoppá!!!

1.4xx.000 részvény max!!!

Nem gyenge, és zártkörű, kérdés kinek adtak el az elmúlt 3 hónapban részvényeket?!

Re: nincs cím

#115407 Ragyas Előzmény: #115401

Bocs ha amatőr lenne a kérdésem, de legalább illik hozzám:) Phyl névértéke 20 Ft volt és most 200-ra emelték? Tehát egy mostani 131.- Ft megfelel a régebbi 13,1-nek?

Re: nincs cím

#115348 hAliG Előzmény: #115310

Mondj már valami tippet, hogy mit vegyek, mert most már teljesen kétségbe vagyok esve :)

Amúgy most komolyan, szerinted mi a tuti papír és mi a beszállója? Kíváncsi vagyok!

Szerk:

A mostani reális folyamatokat számításba véve! (nem olyanokra vagyok kíváncsi, hogy pl. OTP vagy Richter 200 Ft-ért...)