Egy ötlet egy "SKS" formációra.

Sziasztok, jó reggelt!
--------------------------------------------------------------------

Köszönöm az infokat, belehúztak egy szépet a hírekre, 24200 feletti órás zárás további emelkedést indíthat..
Dmitrij Peszkov, a Kreml szóvivője hétfőn azt mondta: „Feltételezzük, hogy a békefolyamat végül folytatódik, és elvárjuk amerikai kollégáinktól, hogy folytassák közvetítésüket és béketeremtő erőfeszítéseiket.”
A hangnemváltás oka az lehet, hogy Ukrajna egyre inkább átveszi a kezdeményezést a fronton. Továbbá az ukrán fegyveres erők egyre aktívabbak az orosz területek elleni közvetett támadásokban.
Irán új béketervet nyújtott be az Egyesült Államoknak Pakisztánon keresztül, jelentette az al-Dzsazíra.
„Teherán új, 14 pontos béketervet küldött a Fehér Háznak Pakisztánon keresztül. Teherán véget akar vetni a háborúnak és bizalmat akar építeni.”
A bátrabb verzió alapján lemehetünk a 23.400 környéki támaszig. A fekete kis "c" hullámnál, így meglenne a kis pink a-b-c.

Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor!
Hab a tortán:
A Fehér Ház szóvivője kijelentette, hogy az elnök vagyonát gyermekei által kezelt vagyonkezelői alapban tartották, így „nem állt fenn összeférhetetlenség”.
Ismerős, mint a magyar gyakorlat!
A NOTUS hírportál rámutatott, hogy bizonyos tranzakciók időzítése feltűnően egybeesik az érintett vállalatokkal kapcsolatos fontos bejelentésekkel.
Trump egy és öt millió dollár közötti értékű Nvidia-részvény vásárlása február 10-én történt, egy héttel azelőtt, hogy a chipgyártó bejelentette a Metától leadott nagyszabású megrendelését.
Egy másik alkalommal az elnök 500 000 és 1 millió dollár közötti értékben vásárolt Nvidia részvényeket.
Ez a tranzakció egy héttel azelőtt történt, hogy a Kereskedelmi Minisztérium hivatalosan jóváhagyta bizonyos Nvidia chipek Kínába történő exportját.
Donald Trump amerikai elnök több mint 3700 pénzügyi tranzakciót hajtott végre 2026 első három hónapjában. Ezek teljes értékét 220 és 750 millió dollár közé becsülik. Ez az információ a vagyonnyilatkozatából származik, amelyet az Egyesült Államok Kormányzati Etikai Hivatalához (OGE) nyújtott be, és amelyet csütörtökön tettek közzé – jelentette a CNBC.
Trump legnagyobb vételei és eladásai egyaránt a technológiai szektorban koncentrálódtak.
Az első negyedévben több tucat tőzsdei tranzakciót hajtott végre, amelyek mindegyike egy és öt millió dollár közötti értéket képviselt. Ezek között szerepelt az Nvidia, a Microsoft, az Amazon, az Oracle, a Broadcom, az Adobe, a Dell és a Texas Instruments részvényeinek vásárlása. Legnagyobb eladásai szintén technológiai vállalatokhoz kapcsolódtak. Február 10-én például Microsoft, Amazon és Meta részvényeket adott el...
Úgy tűnik, áttörte a támaszszintet. Most nagyobb a valószínűsége annak, hogy az ár 23 704 felé mozdul el.
