Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #319206

ÁÁÁ, végighalgattam:)

Na a mai adag rettenet:

Ezek a kemény csávók nem szaroznak, nem futnék velük össze a sikátorban mert még leverik a fejemet:)))

Azért a klipp alatt fogy a tablettás bor is, na.. legjobban azt a 2 csajt sajnálom akik a háttérben ácsorognak:))

Kara feat. Dada - Bújj el!