Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #319206ÁÁÁ, végighalgattam:)
Na a mai adag rettenet:
Ezek a kemény csávók nem szaroznak, nem futnék velük össze a sikátorban mert még leverik a fejemet:)))
Azért a klipp alatt fogy a tablettás bor is, na.. legjobban azt a 2 csajt sajnálom akik a háttérben ácsorognak:))
Kara feat. Dada - Bújj el!