Re: Holnap lesz Notthing Hill Carnival 2010. augusztus 31. 22:35 KawaBazsy Előzmény: #296158 Ez mekkora jó party! Itt egy kép a tavalyiról: http://indafoto.hu/easyrider/image/5257639-9eff7816