Re: nincs cím 2010. augusztus 9. 15:46 Fornit Előzmény: #289457 Ők nem, csak én :) Annyi idősen egyedül, hát este 10kor amúgy sem lehettem volna kint egyedül az utcán, hát még ilyen rendezvényeken.