Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #289412

Hát én még 91 ben voltam Omen koncerten (persze szülői felügyelettel).

Hát élmény volt... Szerintem én voltam az egyetlen általános iskolás akkor ott. :-)