Re: nincs cím 2010. augusztus 9. 15:01 Fornit Előzmény: #289412 Hát én még 91 ben voltam Omen koncerten (persze szülői felügyelettel). Hát élmény volt... Szerintem én voltam az egyetlen általános iskolás akkor ott. :-)