Regisztráció Elfelejtett jelszó

traffipax hiányá ban

matgab Előzmény: #1501376

én nem tudom, hogy mivel lehetne az ilyen faszkalapokat elrettenteni attól hogy így vezessenek.
Én csak a minimum 10 év letöltendő fellebezési lehetőség nélkül opciót látom, mint büntetést, de nem lennék elriadva attól sem, hogy ilyen esetben az autóra, mint fegyverre tekintene a btk. és fegyverrel elkövetett emberölésnek minősítené, gondatlanságból, de súlyosbító körülményként, hogy tudatában van annak, hogy "ilyen fegyvert" hordoz magával.

Kvázi ugyanolyan módon ítélném el, mint egy olyan embert aki tömegben lövöldöz véletlenszerűen egy téren. Terrorizmus. Hiszen ezek az emberek terrorban tartják a normális többséget.

Viszont nagyon sok ilyen embert kellene rengeteg ideig őrizgetni a börtönökben, nagy költséggel.

Tehát akkor már egyszerűbb a kényszermunkára ítélni. Aztán választhatna, hogy Szibériába adják el bányába, vagy az ukrán frontra katonának. Az oroszok meg az államnak fizetnének a munkaerőért.

Ez egy sokkal gazdaságosabb, hatékonyabb és elrettentőbb erejű módszer lenne, mint 10 év börtön.

Szaros 20 évesek, akik miután meggyilkolták az áldozatukat, ijedtükben megpróbálnak elszaladni, mert gyáva szar emberek, akik nem vállalják a felelősséget a tetteikért.

Rohadjanak meg valahol Mariupolnál azt ott mutassák meg mennyire fasza gyerekek!