Regisztráció Elfelejtett jelszó

Várkonyi és a Kopasz

Ddavid Előzmény: #1499677

Szoktam hallgatni és amit érzek és egyet értek az a komment a podcast alatt:
"Ez a youngtimerkedés nagy divat lett manapság, hogy az elkövetkező generációnak megmentsük az utolsó még "értékes" darabokat. A main fiatalok között sok időt töltök és nekem úgy jön le, hogy nekik az autó már nem olyan mint a boomereknek. Használják majd elrakják és nem simogatják rengeteg pénzt ölnek beléjük. Ne legyen igazam, de a jövőben amikor már kikopik a 1998-ig született generáció akkor már a régi kocsi csak kacat lesz, mint a Zsolnay, Hollóházi porcelán most. Van értéke, de használati értéke nulla a szemünkben. Nem megbántani akartam senkit, csak ezt a trendet érezni. Villanyos Siklóvállú Bandinak meg szóljatok már, hogy az okos képletébe vegye bele az értékvesztést is, mert jelenleg úgy néz ki az e-autó úgy fog járni mint a tartós elektronikai cikkek értéktatásukat nézve. Az pedig, hogy "örüljünk, hogy kapni lehet" bemutatása a 21. sz-ban már nem nagy erény. Mennyiért/mit/milyen értékvesztéssel/tartósággal? (lenne a normális környezettudtatos hozzáállás az influencereknek is)"