Nincs már longom, de nem tudom, hogy ez jót jelent-e.
10.940-nél nyitottam shortokat, de ezeket megtartom.
Csak le kell menni egyszer 10.570-re.
Nincs már longom, de nem tudom, hogy ez jót jelent-e.
10.940-nél nyitottam shortokat, de ezeket megtartom.
Csak le kell menni egyszer 10.570-re.
Miért engedik zárni a megnyitott longokat?
Nem értem, hogy mit akarnak.
Most már valószínű, hogy a nagy "C" hullám 5. hullámát kezdtük el lefelé.
A 4. hullám elkészült.
Jó esetben "tripla alj" rosszabb elképzelés szerint 10.920-10.950
----------------------------------------------------------------------
11.330 után jöhetne a tripla alj. (ami a csökkenő trendcsatorna miatt kicsit lejjebb lesz mint a korábbi alj.)
Már nagyon régen mindig elém kerül ez a 10.930. Hát az könnyen előfordulhat.
------------------------------------------------------------------------
Sziasztok, jobb reggelt!
Már nagyon régen elém került bizony ez a 10.930! December 4.-én is erre hívtam fel a figyelmet hogy ez nagyon könnyen előfordulhat!
Még jó, hogy tegnap elmentek a longjaim. Nagyon kevés maradt csak, de az mér elfér.
Viszont kevés shortot is nyitottam tegnap, ami baj.
-----------------------------------------------------------
a rosszabb elképzelés jött be eddig
feketemelos legújabb hozzászólása egy kérdésre:
"én várok a longgal mint írtam lent 16 utánig....leszakadhat az ár 10800 köré rést tölteni , tudom erősen túladott...neked kell döntenéd "
Leértünk.
10.962 az utolsó vételem.
Most már el kellene indulni felfelé.
10.983-on is long.
De óvatosan, nehogy megcsinálja az éjszakait most is.
feketemelos hozzászólása a "DAX topik - komolyaknak" fórumon:
" szerda, 17:47előzmény: #214 feketemelos#216267as tető ma meg volt ( jó 270 - 300 volt a jóslatban ...:( ....holnap a necces kérdés a söpö lenti rése lesz ( 648-52 ) .... ha megindul betölteni a rést a söpö , 11000 - 11050 re landolhat a dax .....arra azonban érdemes lesz figyelni ha (??? nem tudom) ott leszünk , hogy alatta a rés és könnyedén leszakadhat az ár aminek következtében csúnya pánik alakulhat ki "
tegnapi tippmix hamar meglett...túladott a józan ész longra csábít , a józanabb pedig kivárásra amcsiig (16.20)....elméletileg illene lemennie addig ami éjjel a futi járt (10945 kb) nem biztos, hogy ma.....onnan meg a rés egy köhintésre 10787-10875) .....mindenesetre ma amcsiig a mottó bármilyen csábító semmi de semmi dax long 10800 fölött"
még lehetséges egy beugratás.
Fel 11.100 fölé kevéssel, majd le 10.970-ig.