Regisztráció Elfelejtett jelszó

re

Spade Előzmény: #880409
Szinte minden pályán az egyenesben a merdzso volt gyorsabb, ez mutatja h motorerőben a merdzso volt jobb legalább 20-25 LE-vel. A red bull csak a jobb gumikezeléssel tudta kiegyenlíteni a kanyarokban megh Verstapen jobban vezetett. Azt mondod h a baleset eltüntette a különbséget, de ilyen több is volt, sőt ugye volt h Verstappan jócskán vezetett, aztán az ujraindításban Hamilton le is hajrázta csak azután bement egyenesen a susnyásba, de az már más kérdés azt már a bírók tényleg nem tudták kiegyenlíteni, A baleset nem csak h eltüntette az előnyt hanem meg is fordította. A baleset az ilyen, hol Hamiltonnak kedvez hol megint Hamiltonnak, és ritkán Verstappennek. Az RB is fellebbezgetett de a merdzsonak sokkal nagyobb érdekérvényesítő képessége volt a bíróknál, hallgasd meg a bekapcsolt mikrofonnál a bírók beszélgetésétt, minden megoldás jó volt nekik amiben Hamilton Verstappen elé került az újraindításnál, Na és a ferrarit (motor) is ők nyírták ki pedig a merdzso motort is megpiszkálták de azt nem vizsgálták mert wolf aszondta h istenbizony jo a merdzso motor. Ha versenytársat kaptak akkor mindjárt a merzsdo rászállt, és az azért nem lebecsülendő mert a versenyistálót nyomás alá helyezi a fejlesztésnél. Nem feldobott pénz volt Verstappen győzelme mert ténylegesen megelőzte Hamiltont aztán Hamilton megpróbálta de nem sikerült visszaelőzni, eleve nem volt nyilvánvaló h megelőzi Hamiltont, ha az lett volna akkor a merdzso gumit cserél. És sztem senki nem tudta megmondani h mi lesz majd. Sőt más nem tudta volna Hamiltont megelőzni csak Verstappen, sztem. Nem szeretem különösebben Verstappent amúgy, de azt becsülöm h eljött Bp-re bemutatóra, többször is, míg Hamilton a topmodelleket hajkurászta