Regisztráció Elfelejtett jelszó

Henry Hub

Re: NGAS - lehetőségek

#765280 Stef Előzmény: #765019

Ahhoz sajnos dollár kell, nekem meg euróm volt. Azért köszi!

Majd 260-265 körül váltok forintot dollárra, ha végre lemenne...

NGAS - lehetőségek

#765018 Stef

Volt egy kis OD7L-es longom NGAS-ban. Csak 6% lett a vége mert 3% a spread ennél az ETF-nél... meg ugye 7EUR a vétel és eladási jutalék pluszban (KBC). Nem baj, tanulság: CFD számla kellene NGAS-hoz.

Meglátásom:

Hetes

https://www.tradingview.com/x/c6waffOT/

Napos

https://www.tradingview.com/x/iV9IPHk3/

Ebben a felfele 4-esben voltam benne, vétel alaptermék árfolyamára vetítve 1.68-en, zárás 1.83-on volt. Ez 9%, de a spread miatt csak 6%.

Re: nincs cím

#762444 Fornit Előzmény: #762408

Lezárva, nullában brókerdíjat buktam. Ez az etf nem lesz a kedvencem, magasabban van a gáz mint amikor benyitottam, de az etf árfolyam ott ahol vettem...

Longolom a gázt egy fél …

#762408 Fornit

Longolom a gázt egy fél pakkal úgy 20 perce.

Ha belegondolok, ez az első nyersanyag pozicióm.

Re: nincs cím

#651725 Zotya32 Előzmény: #651709

Solar-capitalra gondoltam

http://gazdasagiradio.hu/cikk/94134/

"Technikailag megvizsgálva is jó vételi szint lehet a 3,45-3,20 dolláros ársáv, ahol a legutolsó télen majdnem 3 hónapig oldalazott az árfolyam. A rövid távú eső trendcsatorna is nagyjából azokra a szintekre mutat. Ha ehhez további készlet csökkenés is párosul, akkor akár a hosszabb távú emelkedő trend újra kialakulhat.

A nem rövid távú spekulációt illetően már több helyen lehetett találkozni olyan írásokkal, hogy az amerikai kormány nem titkolt célja, hogy a drága üzemanyag árak miatt helyettesítő megoldást találjanak. Ennek egyik alternatívája lehet, hogy a szárazföldi fuvarozásban mindennapi használatban lévő 20 millió tehergépkocsi meghajtását gázüzeműre átalakítsák. Hiszen az olcsón és nagy mennyiségben kitermelhető palagáz sokáig képes lenne ellátni az igényeket. Másik óriási fegyvertény volna, ha végre nagy mennyiségben is elkezdenék a gáz cseppfolyósítását. Ezáltal szállíthatóvá válna az olcsó észak-amerikai földgáz. Viszont egyelőre még nem forrott ki az erre nagy mennyiségben alkalmazható technika. A következő néhány évben, ha ezen a téren lesz áttörés, akkor ismét kétszámjegyű értékre emelkedhet a jelenleg nevetségesen olcsó Henry Hub gáz árfolyama."

Jó vétel lett volna amit írtak, a 3.45-3.2 sáv, csak éppen, aki ezt kizárólag certiben tudta megtenni, az szívott az erste miatt, mert a kiütés óta (és előtte sem) vezettek be long centit... (tudom, ez senkit nem érdekel, mert akiknek írták az elemezést, az nem centikkel szórakozik)

Re: nincs cím

#651709 rbbj11 Előzmény: #647374

a solar kiváló bolt volt, nem tudom, miről beszélsz. First solar duplázott azóta, mióta először szóltam

Re: nincs cím

#651633 Zotya32 Előzmény: #651563

szépen kinyírták a long centit, és nem is nyitottak újat... pedig már ma 3.558 is volt...

most megvárják a short centik halált is??

Re: nincs cím

#648746 Zotya32 Előzmény: #648704

bécsben intézték a ráfizetés nélküli gázlongot :))

re: erste bank centimutyi :)